Webdesign Brno

nechte web odvyprávět Váš příběh

Uživatelé na internetu si neberou servítky. Web se jim buď líbí a je pro ně uživatelsky příjemný, nebo nelíbí, špatně se ovládá a rychle odchází. Jsou věci, kde není prostor pro kompromisy. Děláme weby, které jejich návštěvníky osloví na první dobrou. Není to jen o správné barvě, je to také o rozložení prvků a správných informacích na správném místě. Design by měl komunikovat Vaše služby a myšlenky a podávat je jasně, stravitelně, přehledně a s příběhem.

Společně dáme Vašim zákazníkům to, co chtějí.

Kontaktujte nás

dalsineco

Pracovali jsme také pro tyto klienty

Zde je pár z mnoha klientů, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat

jesuisblack

 

Webová prezentace

Webové stránky jsou Vaší prezentací v prostředí internetu. My jsme si toho dobře vědomi a proto Vám nabízíme komplexní služby v oblasti prezentace na internetu, jejíž hlavním pilířem je právě tvorba webových stránek. Máme bohaté zkušenosti s tvorbou unikátních webových stránek, rezervačních a objednávkových systémů, e-shopů a dalších aplikací. Proto Vám nabízíme také vytvoření funkce na míru přesně podle Vašich představ a potřeb. Naše předchozí projekty si můžete prohlédnout v referencích.

neco

Více než design..

Design je důležitou složkou webu. Webdesign Brno zaručuje přehledné webové stránky s kreativním a originálním grafickým designem, který Vás odliší od Vaší konkurence. Vytváříme responzivní webdesign, což znamená, že námi vytvořené webové stránky se automaticky přizpůsobují typu zařízení, skrze které jsou prohlíženy. Web se bude zobrazovat ve stejné kvalitě na počítači, notebooku, tabletu i mobilním telefonu. Současně provádíme optimalizaci pro všechny hlavní webové prohlížeče. Vaše webové stránky budou ve všech prohlížečích fungovat na sto procent.

a propagace?

Tvorbou webových stránek naše práce nekončí. Nabízíme také služby, které Vašemu webu zajistí vysokou návštěvnost. Design a perfektní funkčnost webu je něco, co ocení nejen návštěvníci, ale také roboti vyhledávačů. Může Vám to pomoci v optimalizaci pro vyhledávače a dokonce i v PPC a dalších marketingových metodách. Není to ale samospásné. Chcete být vidět? Čeká Vás ještě dlouhá cesta na jejímž konci ale z vrcholu máváte Vaší konkurenci.

On-line marketing od nás využilo už mnoho našich klientů:

Stefanel, Promüsli, Dorn Brno, Pizza Chefie a další

Chci vidět reference