Hledáte webdesign v Brně?

Webové stránky jsou vaší prezentací v prostředí internetu. A protože internet hýbe světem a také firemními obraty, otázka vašeho úspěchu z velké části leží právě na Vaší webové prezentaci.

Naše zkušenosti mluví jasně, a proto vám nabízíme komplexní služby v oblasti prezentace na internetu, jejíž hlavním pilířem je právě tvorba webových stránek.

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek, rezervačních a objednávkových systémů, e-shopů a dalších aplikací, které našim klientům přinášejí výsledky a jejich uživatelém radost.

Proto vám nabízíme také vytvoření funkcí na míru přesně podle vašich představ a potřeb. Podívejte se na naše reference a přesvědčte se sami.

Více než design..

 

Design je důležitou složkou webu. Zaručujeme přehledné webové stránky s kreativním a originálním grafickým designem, který Vás odliší od Vaší konkurence. Vytváříme responzivní webdesign, což znamená, že námi vytvořené webové stránky se automaticky přizpůsobují typu zařízení, skrze které jsou prohlíženy. Web se bude zobrazovat ve stejné kvalitě na počítači, notebooku, tabletu i mobilním telefonu. Současně provádíme optimalizaci pro všechny hlavní webové prohlížeče. Vaše webové stránky budou ve všech prohlížečích fungovat na 100 %.

.. a propagace

 

Tvorbou webových stránek naše práce nekončí. Pomůžeme vám také dostat Váš web k vaší cílové skupině. Design a perfektní funkčnost webu je něco, co ocení návštěvníci i také roboti vyhledávačů, ale je také důležité jim o webu říct.

Chcete být vidět? Čeká Vás ještě dlouhá cesta na jejímž konci ale z vrcholu máváte Vaší konkurenci.

Líbí se Vám, jak pracujeme?

Pojďme se společně podívat
na Váš projekt

Jdeme na to